top of page

Felicitaties voor geslaagde examens

Foto van schrijver: Manon MoulinManon Moulin

Bijgewerkt op: 7 okt 2024

Afgelopen zaterdag hebben onze jonge ju-jitsuka’s hun examens afgelegd, en wat hebben ze het goed gedaan! Het harde werk en de inzet van de afgelopen maanden hebben hun vruchten afgeworpen. Jullie mogen trots zijn op jullie prestaties, en wij als club zijn dat zeker ook.


Een welgemeend dankjewel aan onze trainers Gunnar, Igor, Philippe, Marnic en Manon, die de dag perfect hebben georganiseerd en de jeugd begeleid hebben naar deze mooie resultaten. Ook een speciaal woord van dank aan An, die ervoor zorgde dat de bar open was en dat we allemaal van een drankje konden genieten na de inspanningen.


Verder willen we Elio in de bloemetjes zetten! Afgelopen vrijdag behaalde hij zijn gele gordel na een sterk examen. Proficiat, Elio! Dit is een belangrijke stap in jouw ju-jitsu reis en we kijken uit naar je verdere groei binnen de club.


Hou de energie en motivatie vast, want er staan nog veel mooie momenten op de tatami te wachten. We zijn trots op jullie allemaal!



Comentarios


Jigo Ronse

Napoléon Annicqstraat 47,
9600 Ronse

Rekeningnummer:
BE73 0682 4913 8160

TRAININGSUREN

JEUGD 6 tem 10 jaar

  • woensdag 18.30u tot 19.30u.

  • vrijdag 18.30u tot 19.30u

JEUGD 11 tem 15 jaar

  • woensdag 19.30u tot 20.30u

  • vrijdag 19.30u tot 20.30u

VOLWASSENEN

  • maandag 19.30u tot 21.00u.

  • vrijdag 19.30u tot 21.00u.

bottom of page